O firmie

Hurtopak.pl to centrum zaopatrzenia handlu, firm, instytucji publicznych, a także producentów rolnych. W swojej ofercie posiadamy opakowania, materiały eksploatacyjne, środki czystości oraz produkty BHP.

Rodzinna firma rozpoczęła działalność w 2006 roku. Przez 14 lat funkcjonowała wyłącznie jako hurtownia stacjonarna, będąc częścią Pilskiego Centrum Handlu Hurtowego w Pile.

Zdobyte doświadczenie sprawiło, że firma stała się centrum zaopatrzenia, z którego korzysta branża handlowa, rolnicza, czy instytucje publiczne z terenu północnej wielkopolski.  

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, w 2021 roku uruchomiliśmy sklep internetowy HURTOPAK.PL . Wybrane produkty ze sklepu dostępne są w jednej z największych porównywarek w Polsce - Ceneo.pl. Dbając o wysoki poziom obsługi Klienta, przystąpiliśmy również do programu Ceneo Zaufane Opinie

Sprawdź opinie o naszym sklepie na Ceneo.pl

Równolegle rozpoczęliśmy również sprzedaż na największym w Polsce serwisie zakupowym Allegro.pl. Szybko okazało się, że nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem, a Klienci są z nich zadowoleni. Potwierdzają to opinie Klientów w serwisie i tytuł Supersprzedawcy, który raz otrzymany, utrzymujemy regularnie do dziś. 

Dziś w serwisie Allegro obsługujemy około 1500 Klientów miesięcznie.  

Sprawdź naszą kartę użytkownika na Allegro.pl

Dużym wyzwaniem było dla nas zwiększenie powierzchni sprzedażowej w hurtowni stacjonarnej na początku 2022 roku. Na nowej powierzchni hurtownia zaczęła przyjmować Klientów z początkiem marca 2022 roku. Zwiększyliśmy asortyment w branży opakowań, poprawiliśmy również komfort zakupów. 

Utrzymujemy wysokie standardy obsługi Klienta i prowadzenia biznesu, dlatego, by jeszcze bardziej to podkreślić, przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Program Rzetelna Firma działa od 2009 r.

Sprawdź naszą rzetelność na rzetelnafirma.pl

Jego misją jest przede wszystkim promowanie etyki w biznesie. Zadaniom Rzetelnej Firmy patronuje największe w Polsce biuro wyspecjalizowane w usługach zarządzania informacją gospodarczą – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 796 871 938
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium